XI. „Hajdúszoboszlói Aquapark” futóverseny végeredménye
2011. augusztus 30. 14:38

2003-ban vagy később született fiúk:

1. Daróczi Péter Püspökladány 02:19
2. Tomka Mózes Püspökladány 02:22
3. Erdei Dániel Hajdúszoboszló 02:36

4. Tomka István Püspökladány 
5. Boldizsár Adrián Nádudvar 
6. Papp Ervin Hajdúszoboszló 
7. Pusztai Botond Debrecen 
8. Dobi Bence Hajdúszoboszló 
9. Szathmári Milán Hajdúszoboszló 
10. Papp Albert László Hajdúszoboszló 
11. Chrobák Gergő Debrecen 
12. Papp Levente Debrecen 
13. Szalontai Dominik Hajdúszoboszló 
14. Fodor Levente  
15. Rigó Mátyás Hajdúszoboszló 
16. Tar Benedek Hajdúszoboszló 
17. Jákób Máté Hajdúszoboszló 
18. Székely Attila  
19. Daróczi Tamás Püspökladány 
20. Szabó Milán Hajdúszoboszló 
21. Túri Dániel Hajdúszoboszló 
22. Tóth Dominik Hajdúszoboszló 
23. Szatmári Máté Hajdúszoboszló 
24. Görög Gábor  
25. Jónás Dániel Hajdúszoboszló 
26. Ferenczi Tibor Hajdúszoboszló 
27. Csáti Csobán Hajdúszoboszló 
28. Kulcsár Zoltán Kaba 
29. Kóti Zoltán Derecske 
30. Erdei Gergő Hajdúszoboszló 
31. Erdei Balázs Hajdúszoboszló 
32. Gyöngyik Armand Hajdúszoboszló 
33. Békési Gergő Hajdúszoboszló 
34. Szabó Zsolt Hajdúszoboszló 
35. Nagy Bence Hajdúszoboszló 
36. Tóth Zoltán Hajdúszoboszló 
37. Szabó Olivér Hajdúszoboszló 
38. Csige Mátyás  
39. Kálmán Bence Hajdúszoboszló 
40. Hegedűs Gergő Hajdúszoboszló 
41. Kánai Csongor  Sajóörös 
42. Kiss Gergely  
43. Kecskeméti Dániel Hajdúszoboszló 
44. Gazdag Dénes Hajdúszoboszló 
45. Hajzer Dávid Hajdúszoboszló 
46. Balogh Jakab Hajdúszoboszló 
47. Morvai Patrik Hajdúszoboszló 
48. Varga Máté Debrecen 
49. Varga Ádám Debrecen 
50. Szarvas Richárd Hajdúszoboszló 
51. Balogh Milán Hajdúszoboszló 
52. Pető Miklós Hajdúszoboszló 
53. Kassai Kristóf  
54. Papp Máté  
55. Fazakas Kristóf Hajdúszoboszló 
56. Asztalos Dávid Hajdúszoboszló 
57. Békési Patrik Hajdúszoboszló 
58. Gál Csaba Hajdúszoboszló 
59. Jónás Levente Hajdúszoboszló 
60. Sütő Bence Máté Hajdúszoboszló 
61. Kerekes Ferenc Hajdúszoboszló 
62. Kerekes Miklós Hajdúszoboszló 
63. Balogh Endre Hajdúszoboszló 
64. Dede Balázs Hajdúszoboszló 
65. Abdai Olivér Hajdúszoboszló 
66. Tar Gábor Hajdúszoboszló 
67. Dóró Lili  ??? (136) Hajdúszoboszló 
68 Lovas Barnabás Hajdúszoboszló 
69. Tar Attila Hajdúszoboszló 
70. Hajdú Gergő Róbert Hajdúszovát 
71. Miklós Lajos Hajdúszoboszló 
72. Simon Attila Hajdúszoboszló 
73. Kiss Milán Hajdúszoboszló 


2003-ban vagy később született lányok:

1. Chrobák Lili Debrecen 02:37
2. Szabó Kriszta Hajdúböszörmény 02:45
3. Sós Anna Ebes  02:52

4. Kovács Kinga Nádudvar 
5. Kaszás Hédi Hajdúszoboszló 
6. Hanzéros Anikó Hajdúszoboszló 
7. Vizsnyai Zsuzsa  
8. Kovács Fanni Hajdúszoboszló 
9. Mary Vivien Hajdúszoboszló 
10. Szatmári Kitti Hajdúszoboszló 
11. Hajdú Beatrix Tímea Hajdúszovát 
12. Lovas Zsanett Nádudvar 
13. Székely Boglárka  
14. Szilágyi Fruzsina Hajdúszoboszló 
15. Iván Réka Miskolc 
16. Hanzéros Ildikó Hajdúszoboszló 
17. Blaskó Boglárka Hajdúszoboszló 
18. Varga Anna Debrecen 
19. Kiss Panna Hajdúszoboszló 
20. Oláh Kitti Hajdúszoboszló 
21. Gazdag Réka Hajdúszoboszló 
22. Horváth Patrícia Debrecen 
23. Szilágyi Szilvia Hajdúszoboszló 
24. Berki Réka Hajdúszoboszló 
25. Pimitter Hajnalka Budapest 
26. Névtelen Ágnes Hajdúszoboszló 
27. Dörgő Anna Hajdúszoboszló 
28. Kiss Bianka Nádudvar 
29. Burkovics Kata Nádudvar 
30. Lovas Lídia Kaba 
31. Hosszú Fruzsina Hajdúszoboszló 
32. Széll Tímea Hajdúszoboszló 
33. Miklós Anikó Hajdúszoboszló 
34. Till Kata Hajdúszoboszló 
35. Tóth Molnár Csenge Debrecen 
36. Balogh Vanessza Hajdúszoboszló 
37. Nagy Kata Hajdúszoboszló 
38. Erdei Hanna Hajdúszoboszló 
39. Papp Mercédesz Júlia Hajdúszoboszló 
40. Nagy Orsolya Hajdúszoboszló 
41. Bíró Zsófia Hajdúszoboszló 
42. Okváth Hédi Hajdúszoboszló 
43. Lovas Fruzsina Hajdúszoboszló 
44. Tóth Péter ??? (518) Debrecen 
45. Szarvas Léna Hajdúszoboszló 
46. Horváth Sarolt Hajdúszoboszló 
47. Szabó Bianka Hajdúszoboszló 
48. Papp Izabella Hajdúszoboszló 
49. Némethy Alíz Hajdúszoboszló 
50. Marusák Orsolya Rebeka Debrecen 
51. Brenner Panka Hajdúszoboszló 
52. Tar Boglárka Hajdúszoboszló 
53. Pető Szilvia Hajdúszoboszló 
54. Tóth Krisztina Debrecen 
55. Gál Nikolett Hajdúszoboszló 
56. Pinczés Kinga Hajdúszoboszló 
57. Horváth Ráchel Hajdúszoboszló 

2000-2002 között született fiúk:

1. Iván Levente Miskolc 03:37
2. Farkas Hunor Hajdúböszörmény 03:41
3. Dobi Gergő  Hajdúszoboszló 03:45

4. Tomka Balázs Püspökladány 
5. Bikó Benedek Hajdúszoboszló 
6. Kállai Dániel  
7. Kósa Bence Budapest 
8. Kósa Máté Budapest 
9. Varga Ferenc Ebes 
10. Nagy László Hajdúböszörmény 
11. Fodor Nobert  
12. Magyar Zoltán  
13. Tóth György  
14. Békési Lajos Hajdúszoboszló 
15. Fazekas Zoltán Debrecen 
16. Joó Zsolt Hajdúszoboszló 
17. Takács Nándor Hajdúszoboszló 
18. Füleki Balázs Hajdúszoboszló 
19. Orbán Balázs Hajdúszoboszló 
20. Piroska András Hajdúszoboszló 
21. Nagy Levente Hajdúszoboszló 
22. Karika Balázs Hajdúszoboszló 
23. Nagy Krisztián Hajdúszoboszló 
24. Nagy Bálint Hajdúszoboszló 
25. Tar Gábor Hajdúszoboszló 
26. Papp Bence Hajdúszoboszló 
27. Komódi Dominik Hajdúszoboszló 
28. Bikó Zoltán Debrecen 
29. Erdei Kristóf Hajdúszoboszló 
30. Csiha Gergő Hajdúszoboszló 
31. Magyar Bence Hajdúszoboszló 
32. Sós Barnabás  
33. Végh Bence  
34. Holácsik András Hajdúszoboszló 
35. Bánhidi Zoltán Hajdúszoboszló 
36. Csige István Debrecen 
37. Borbély Máté Hajdúszoboszló 
38. Borbíró Márk Budapest 
39. Varga Soma Debrecen 
40. Farkas Dominik Hajdúszoboszló 
41. Névtelen Lajos Hajdúszoboszló 
42. Kiss Szabolcs Hajdúszoboszló 
43. Balla Sándor Hajdúszoboszló 
44. Matyasovszky Szabolcs Hajdúszoboszló 
45. Varga Gábor Máté Nádudvar 
46. Örvendi Balázs Hajdúszoboszló 
47. Hegedűs Sándor Hajdúszoboszló 
48. Gál Benjámin Hajdúszoboszló 
49. Somogyi Soma Hajdúszoboszló 
50. Borbyíró Balázs Budapest 
51. Kiss Gergő Csaba Nádudvar 
52. Magyar Dávid  
53. Borbély Nándor Hajdúszoboszló 
54. Bódis Dávid Hajdúszoboszló 
55. Rigó Árpád Hajdúszoboszló 
56. Varga-Zimre Barnabás Pomáz 
57. Aranyi Marcell Hajdúszoboszló 
58. Tar Attila Hajdúszoboszló 
59. Gál Roland  
60. Tóth Bálint Hajdúszoboszló 
61. Csige József  
62. Tóth Viktor Hajdúszoboszló 
63. Jónás Endre Hajdúszoboszló 
64. Pál Tamás Hajdúszoboszló 
65. Nagy Gergely Hajdúszoboszló 
66. Lakatos Tibor Albertirsa 
67. Balogh Ernő Hajdúszoboszló 
68 Kakucsi Gergő Hajdúszoboszló 
69. Kecskeméti Péter  
70. Makai Attila Hajdúszoboszló 
71. Lodnár Milán Hajdúszoboszló 
72. Bódis László Dániel Hajdúszoboszló 
73. Pinczés Tamás Hajdúszoboszló 

2000-2002 között született lányok:

1. Szabó Judit  Hajdúböszörmény 03:49
2. Fegyveres Vanda Hajdúböszörmény 03:53
3. K. Szabó Gabriella Debrecen 04:00

4. Szabó Kata  
5. Bárczi Martina  
6. Szigetvári Denissza Gyomaendrőd 
7. Tóth Dorina Hajdúszoboszló 
8. Victoria Umjarova Moszkva (RUS) 
9. Alexandra Romannika Moszkva (RUS) 
10. Vizsnyai Réka  
11. Mayer Lara Hajdúszoboszló 
12. Kovács Kitti Barbara Hajdúszoboszló 
13. Lelesz B. Erzsébet  
14. Csáti Csenge Hajdúszoboszló 
15. Vincze Kamilla Hajdúszoboszló 
16. Szoboszlai Laura Hajdúszoboszló 
17. Kálmán Alexandra Hajdúszoboszló 
18. Dörgő Zsófia Hajdúszoboszló 
19. Marusák Anna Sára Debrecen 
20. Abai Evelin Hajdúszoboszló 
21. Szűcs Liliána Jázmin Hajdúszoboszló 
22. Erős Dóra Nagyhegyes 
23. Török Dóra Hajdúszoboszló 
24. Minegász Kitti Nádudvar 
25. Székely Gabriella  
26. Feja Nikolett Hajdúszoboszló 
27. Pimiker Krisztina Budapest 
28. Szathmári Beatrix  
29. 129  
30. Kovács Edina Hajdúszoboszló 
31. Blaskó Dorina Hajdúszoboszló 
32. Pöstényi Nikolett Hajdúszoboszló 
33. Barát Petra Barbara Nádudvar 
34. Balogh Mercédesz Hajdúszoboszló 
35. Czeglédi Bettina Hajdúszoboszló 
36. Mihály Tamara Hajdúszoboszló 
37. Varga Nóra Nádudvar 
38. Szabó Fruzsina Hajdúszoboszló 

1997-1999 között született fiúk:

1. Farkas Zsombor Hajdúböszörmény 
2. Tomka János Püspökladány 
3. Füleki Tamás Hajdúszoboszló
 
4. Tomka Joel Püspökladány 
5. Gajdos Gábor  
6. Szentpéteri Mátyás Nyíregyháza 
7. Király G. Ádám Debrecen 
8. Luczi Ádám Hajdúszoboszló 
9. Vizsnyai Szabolcs  
10. Csáti Csanád Hajdúszoboszló 
11. Szatmári Bence Hajdúszoboszló 
12. Katona Dániel Derecske 
13. Karika Norbert Hajdúszoboszló 
14. 331  
15. Sípos Roland  
16. Szabó József Dávid  
17. Borbíró Kristóf Budapest 
18. Vida Zoltán Hajdúszoboszló 
19. Havjár Dávid Hajdúszoboszló 
20. Mezei István Hajdúszoboszló 
21. Aranyi Balázs  
22. 289  
23. Bernáth Gergely Hajdúszoboszló 
24. Papp Lázár Gyula Hajdúszoboszló 
25. Sápi Ferenc Hajdúszovát 
26. Kurucz Dávid Hajdúszoboszló 
27. Pinczés János Hajdúszoboszló 
28. Szoboszlai Dániel  
29. Császi Gábor Hajdúszoboszló 
30. Kádár József Hajdúszoboszló 
31. Szennay Rafael Hajdúszoboszló 
32. Erőss Lajos Hajdúszoboszló 

1997-1999 között született lányok:

1. Varga Krisztina Hajdúböszörmény 05:33
2. Molnár Sára Hajdúböszörmény 05:51
3. Sthepka Polina Moszkva (RUS) 06:19

4. Orbán Szófia Hajdúszoboszló 
5. Victoria Akulenkova  Moszkva (RUS) 
6. Szabó Rebeka Hajdúszoboszló 
7. Abdai Emese Hajdúszoboszló 
8. Erdei Zsanett Hajdúszoboszló 
9. Fábián Andrea Hajdúszoboszló 
10. Erdős Viktória  
11. Burkovits Dóra Nádudvar 
12. Lakatos Boglárka Albertirsa 
13. Somogyi Ágnes Hajdúszoboszló 
14. Tóth Ágnes Hajdúszoboszló 
15. Kiss Viktória Nádudvar 
16. Harangi Mónika Hajdúszoboszló 
17. Bíró Nelli  
18. Némethy Fruzsina Hajdúszoboszló 
19. Varga Nikolett Ebes 
20. Szatmári Alexandra Hajdúszoboszló 
21. Gönczi Barbara Hajdúszoboszló 
22. Boldizsár Niké Nádudvar 
23. György Cintia Csongrád 
24. Madari Kinga Hajdúszoboszló 
25. Prém Angéla Nádudvar 
26. Karácsony Nóra Hajdúszoboszló 
27. Kaló Gréta Hajdúszoboszló 
28. Keserű Anett Hajdúszoboszló 
29. Szőke Réka Hajdúszoboszló 
30. Simon Orsolya Hajdúszoboszló 
31. 289  
32. Némethy Klaudia Hajdúszoboszló 
33. Oláh Réka Hajdúszoboszló 
34. Somogyi Cintia Hajdúszoboszló 
35. Gulyás Csillag Hajdúszoboszló 
36. Fazekas Nóra Debrecen 
37. 373  
38. Virág Mónika Hajdúszoboszló 
39. Jakab Anikó  Hajdúszoboszló 
40. Nagy Enikő Hajdúszoboszló 
41. Balla Bettina Hajdúszoboszló 

1993-1996 között született fiúk:

1. Szabó Sándor Gyula  09:00
2. Szigeti Szabolcs Gyula  09:12
3. Sőrés Dávid Hajdúböszörmény 09:37

4. Erdős Péter  
5. Fülöp Attila Püspökladány 
6. Vladimir Mirenko Moszkva (RUS) 
7. Herendi Zsolt Debrecen 
8. Fegyveres Máté Hajdúböszörmény 
9. Rácz Levente Debrecen 
10. Malyenko Dominik  
11. Kovács Máté Nyíregyháza 
12. Kéri Krisztián Hajdúszoboszló 
13. 546  
14. Rózsa Gábor  
15. Hadházi Bence Debrecen 
16. Kállai Péter  
17. 228  
18. Fülöp Árpád Püspökladány 
19. Orbán Attila  
20. Holb Szabolcs Hajdúszoboszló 
21. Erdei Zsolt Nádudvar 
22. Nagy Péter Hajdúszoboszló 
23. Feja Sándor Hajdúszoboszló 
24. Tóth Levente Hajdúszoboszló 
25. Abdai Norbert Hajdúszoboszló 
26. Lovas Bence Debrecen 
27. Mester Norbert Debrecen 
28. Herczeg Lajos Hajdúszoboszló 
29. Harangi Zoltán Hajdúszoboszló 
30. Czibere Csaba Hajdúszoboszló 

1993-1996 között született lányok:

1. Kiss Bettina Hajdúböszörmény 04:41
2. Herendi Orsolya Debrecen 04:53
3. Elizaveta Chernikova Moszkva (RUS) 05:12

4. Perecz Patrícia Debrecen 
5. Erdős Annamária  
6. Kádár Krisztina Hajdúszoboszló 
7. Török Alexandra Hajdúszoboszló 
8. Varga Fruzsina Ebes 
9. Ary Zsanett Debrecen 
10. Barna Brigitta Hajdúszoboszló 
11. Kígyós Viktória Hajdúszoboszló 
12. Jákób Nikolett Hajdúszoboszló 
13. Karácsony Gyöngyi Hajdúszoboszló 
14. Lajter Petra Hajdúszoboszló 
15. Lakatos Lívia Albertirsa 
16. Kiss Beatrix Hajdúszoboszló 
17. Totyik Csenge Hajdúszoboszló 
18. Mátyás Gabriella  
19. Cseri Bernadett Hajdúszoboszló 

Nyílt férfi rövidtáv (Longável-táv):

1. Bakó András Debrecen 11:20
2. Hadházi Máté Debrecen 11:22
3. Kánai Roland Tiszaújváros 11:37

4. Nemes Péter Debrecen 
5. Nagy András  
6. Puskás András Debrecen 
7. Rácz Levente Debrecen 
8. Mezei Gergő Hajdúböszörmény 
9. Mikáczó György Debrecen 
10. Szekeres Tamás  
11. 605  
12. Csörgi Péter Debrecen 
13. Csák Zoltán  
14. Németh Botond Debrecen 
15. Erdős Péter  
16. Vakarcs Dávid Debrecen 
17. Tagaj Tibor Vác 
18. Tímár Bálint  
19. Szabó Bence Hajdúszoboszló 
20. Szekeres László  
21. Mézner Dávid Hajdúszoboszló 
22. Bíró Gergely  
23. Szathmári Zoltán  
24. Molnár Róbert  
25. Dobi István Hajdúszoboszló 
26. Perecz Patrik Debrecen 
27. Nagy Sándor  
28. Lovas Tibor Hajdúszoboszló 
29. Dörgő Máté Hajdúszoboszló 
30. Szabó Bertalan Debrecen 
31. Tóth Zoltán Hajdúszoboszló 
32. Csanádi Bence Hajdúszoboszló 
33. Holb Adrián Hajdúszoboszló 
34. Tóth Attila Hajdúszoboszló 
35. Kulcsár Zoltán Hajdúszoboszló 
36. Holb Máté Hajdúszoboszló 
37. Tóth Gyula Hajdúszoboszló 
38. Tokai Kristóf  
39. Horogh Ákos  
40. Gál Csaba Hajdúszoboszló 
41. Varga Balázs Hajdúszoboszló 
42. Márton Gábor Hajdúszoboszló 
43. Kiss Tibor Hajdúszoboszló 
44. Hajzer Attila Hajdúszoboszló 
45. Moczi István Hajdúszoboszló 
46. Szántó Zsolt Hajdúszoboszló 
47. Makrai Csaba Hajdúszoboszló 
48. Bene Lajos Derecske 
49. Jónás Endre Hajdúszoboszló 
50. Janbek László Hajdúszoboszló 

Nyílt férfi rövidtáv (Longável-táv) 40 év felettiek:

1. Kovács Gábor Nyíregyháza 11:47
2. Dr. Varga Zoltán Debrecen 12:08
3. Bartha Attila Debrecen 12:14

4. Kocsár László Debrecen 
5. Szabó János  
6. Ary Endre Debrecen 
7. Lakatos Tibor Albertirsa 
8. Dr. Tomka János Püspökladány 
9. Herendi Tamás Debrecen 
10. Sulyok János Debrecen 
11. Varga Sándor Nagyhegyes 
12. Bogádi Ferenc Hajdúszoboszló 
13. Gere Lajos Kaba 
14. Barbócz Gábor Hajdúszoboszló 
15. Kígyós Sándor Hajdúszoboszló 
16. Farkas Zoltán Hajdúböszörmény 
17. Tornyai László Hajdúszoboszló 
18. Pálfi Sándor  
19. Kóti Zoltán Derecske 
20. Vincze József Hajdúszoboszló 
21. 285  
22. Deák Zoltán Ebes 
23. Leiter Bálint Ebes 
24. Marusák Tamás Debrecen 
25. Csige István Debrecen 
26. Salánki István Hajdúszoboszló 
27. Hegedűs Elek Hajdúszoboszló 
28. Balla Sándor Hajdúszoboszló 
29. Györfi József Hajdúszoboszló 
30. Horogh László  
31. Kotrás Gábor Hajdúszoboszló 
32. Kulcsár András Tetétlen 
33. Túri János Hajdúszoboszló 
34. Ilyés Sándor Hajdúszoboszló 
35. Békési Lajos Hajdúszoboszló 
36. Munkácsi István Debrecen 
37. Tokai István  
38. Kiss Tibor Hajdúszoboszló 
39. 407  
40. Kovács Károly Derecske 

Nyílt női rövidtáv (Longável-táv):

1. Ménes Anita Debrecen 13:34
2. Maggie Gilman Colorado (USA) 13:35
3. Aradi Borbála  Debrecen 14:27

4. Lovas Renáta  
5. Perecz Patrícia Debrecen 
6. Dr. Straubinger Györgyi Debrecen 
7. Törökné B. Éva  
8. Vargáné Kathi Judit  
9. Chrobákné R. Györgyi Debrecen 
10. Deákné Papp Anikó Ebes 
11. Kovács Réka  
12. Kovácsné Puti Beáta Nyíregyháza 
13. Cseke Zsuzsa Hajdúszoboszló 
14. Kiss Angelika Hajdúszoboszló 
15. Lakatos Tiborné Albertirsa 
16. Szathmáriné B. Klára Hajdúszoboszló 
17. Tokai Cintia  
18. Bodnár Aranka  
19. Formann Annamária Hajdúszoboszló 
20. Szabóné K. Mariann Hajdúszoboszló 
21. Kálmán Ildikó Hajdúszoboszló 
22. Nagy Marianna Derecske 
23. Fazakas Z. Krisztina  Hajdúszoboszló 
24. Horváthné Erdei Krisztina Debrecen 
25. Szabóné Kerekes Ildikó Debrecen 
26. Buza Tóth Krisztina Debrecen 
27. Szabó Ilona Hajdúszoboszló 
28. Horváth Nikolett Nádudvar 

Nyílt női rövidtáv (Longável-táv) 40év felettiek:

1. Örvendi Sándorné Nádudvar 16:01
2. Benkő Ildikó Debrecen 16:31
3. Csernoch Mária Debrecen 16:54

4. Farkasné Z. Bernadett Debrecen 
5. Marusákné Kovács Brigitta Debrecen 
6. Perecz Rozi Debrecen 
7. Nádasdi Éva Debrecen 
8. Németiné Deák Éva Hajdúszoboszló 
9. Herendiné Kónya Eszter Debrecen 
10. Dr. Pappné Edit Hajdúszoboszló 
11. Dobi Judit Hajdúszoboszló 
12. Tógyer Györgyné  Hajdúszoboszló 
13. Szabó Tünde Debrecen 
14. Nyikos Eszter Debrecen 
15. Kovácsné Katona Irma Derecske 
16. Varga Mária Hajdúszoboszló 
17. Szabó Lászlóné Hajdúszoboszló 
18. Kovács Éva Hajdúszoboszló 
19. Kovács Brigitta Hajdúszoboszló 

Nyílt férfi hosszútáv (Hungarospa-táv):

1. Kovács Zsolt Debrecen 35:43
2. Balogh Tibor Kengyel 39:02
3. Takács György Hajdúszoboszló 39:48

4. Wittmann Ádám Levente Debrecen 
5. Mézner Károly Hajdúszoboszló 
6. Mónus János Hajdúszoboszló 
7. Kócsi Attila Hajdúszoboszló 
8. Békési Lajos Hajdúszoboszló 
9. Radó Ádám Debrecen 
10. Dr. Kincses Péter  
11. Gyöngyösi Miklós Hajdúszoboszló 
12. Kiss Zoltán  
13. Brenner Tamás Hajdúszoboszló 
14. Szőnyi János Nádudvar 
15. Horváth Lajos Debrecen 
16. Molnár Zoltán Hajdúböszörmény 
17. Horváth Zsolt Debrecen 
18. Nagy Gábor Debrecen 
19. Nemes Zoltán Debrecen 
20. Nagy Sándor Berettyóújfalu 
21. Lévai László Debrecen 
22. Bogdán Balázs Nádudvar 
23. Birizdó Imre  
24. Dr. Tóth Csaba Debrecen 
25. Vaskó János Hajdúszoboszló 
26. Csernoch András Debrecen 
27. Pinczés Ferenc  
28. Teleki Sándor Hajdúszoboszló 


Nyílt férfi hosszútáv (Hungarospa-táv) 40év felettiek:

1. Széles Zoltán Hajdúszoboszló 40:16
2. Chrobák Gyula Debrecen 40:17
3. Papp Sándor Vámospércs  44:22
4. Takács Csaba (?) Hajdúszoboszló 
5. Varga Zoltán Egerszalók 
6. Gólya István Budapest 
7. Dörgő Sándor Hajdúszoboszló 
8. Szilágyi László Debrecen 
9. Varga László Debrecen 
10. Hosszú Zsolt (?) Hajdúszoboszló 
11. 360  
12. Fekete Antal Hajdúböszörmény 
13. Popovics István Miskolc 
14. Katona Imre Derecske 
15. Szabó Csaba Debrecen 
16. Szabó Tibor Hajdúszoboszló 
17. ? Cs.  
18. Bikó Zoltán Debrecen 
19. Szatai Imre Debrecen 
20. Cseke Károly Hajdúszoboszló 
21. Dézsi András Debrecen 
22. Kállai László Hajdúszoboszló 
23. Varga István Pomáz 
24. Horváth Zoltán Hajdúnánás 
25. Gáll András  Budapest 
26. Frankl Géza Debrecen 
27. Kertész Tibor Debrecen 
28. Rása István Hajdúszoboszló 
29. Fekete Zoltán Debrecen 
30. Szabó László Hajdúszoboszló 

Nyílt női hosszútáv (Hungarospa-táv):

1. Kácser Zita Dunaújváros  39:47
2. Aradi Bernadett Debrecen 46:24
3. Kalapos Erika  Nyíregyháza  49:57

4. 363  
5. Kincses Nóra  
6. Dr. Szentpéteri Gabriella Nyíregyháza 
7. Barbócz Anikó Hajdúszoboszló 
8. Matolcsi Magdolna  
9. Baliga Ágnes Kata  
10. Hortobágyi Anikó  
11. Tinyi Szilvia Kaba 
12. 256  
13. Dani Orsolya Debrecen 

Nyílt női hosszútáv (Hungarospa-táv) 40év felettiek:

1. Dr. Barbócz Anikó Budapest  48:11
2. Kubovics Éva  Nyíregyháza 48:54
3. Lieszkovszky Veronika Hajdúszoboszló 50:09
4. Katona Lajosné Hajdúszoboszló 
5. 347  
6. Makainé Szabó Csilla Hajdúszoboszló 
7. Békési Lászlóné Debrecen 
8. Hegedűs Erika Debrecen 
9. Járó Klára Debrecen 

Aquapalace váltóverseny:

1. Kovács Zsolt Fülöp Attila Bakó András 09:04
2. Pásti Ferenc Koppány Attila Éles Olivér 09:11
3. Hadházi Máté Németh Botond Kánai Roland   09:32

4. Sőrés Dávid Erdős Péter Fegyveres Máté 
5. Kovács Gábor Csörgi Péter Mikáczó György 
6. Tímár Bálint Nagy András Nádasi Levente 
7. Bíró Gergely Vakarcs Dávid Szekeres Tamás 
8. Herendi Tamás Herendi Orsolya Herendi Zsolt 
9. Tomka János Ifj. Tomka János Tomka Jánosné 
10. Hadházi Bence Ménes Anita Maggie Gilman 
11. Aradi Borbála Aradi Bernadett K. Szabó Gabriella 
12. Bereczki Szilárd Pálfi Sándor Nagy Sándor 
13. Daróczi Péter Daróczi Zsolt Tomka Mózes 
14. Tomka Boáz Kiss Márton Fülöp Árpád 
15. Horváth Zsolt  Horváth Lajos Witmann Ádám 
16. Tamás Dániel Orbán Attila Nagy László 
17. Békési Lajos Békési Lajos Karika Norbert 
18. Szekeres László Fodor Norbert Leider Bálint 
19. Tóth Gyula Vincze József Törökné B. Éva  
20. Varga Soma Varga Balázs Varga Zoltán 
21. Szilágyi László Szilágyi Ádám Szilágyi Péter 
22. Pusztai Botond Chrobák Gergő Chrobák Gyula 
23. Dr. Straubinger Györgyi Chrobák Lili P ??? Györgyi 
24. Horog László Horog Ákos Tornyi László 
25. Bogdányi Kristóf Barna Brigitta Virág Mónika 
26. Dörgő Máté Dörgő Zsófi Holácsik András 
27. Lakatos Tibor Lakatos Tiborné Lakatos Boglárka 
28. Sípos Roland Jónás Endre Jónás Dániel 
29. Marusák Anna Sára Marusákné K. Brigitta  Marusák Tamás 

Az alábbi versenyzők beneveztek, de a rajtszámuk nem szerepel a célba érkezettek listáján:

2003-ban vagy később született fiúk:

134  Keserű Gábor  Hajdúszoboszló

2000-2002 között született fiúk:

554  Iván Zsombor  Miskolc

2000-2002 között született lányok:

24  Pócsi Zita   Hajdúszoboszló
210  Holácsik Zsóka  Hajdúszoboszló

1997-1999 között született fiúk:

131  Szathmári Levente  Hajdúszoboszló
213  Szoboszlai Dániel  Hajdúszoboszló
233  Takács Ádám  Hajdúszoboszló
535  Ivan Khristeniko  Moszkva

1993-1996 között született fiúk:

517  Dimitrij Osin   Moszkva

Nyílt férfi rövidtáv (Longável-táv):

107  Hajzer Attila   Hajdúszoboszló

Nyílt férfi rövidtáv (Longável-táv) 40 év felettiek:

154  Körmöczi László  Csongrád
215  Szoboszlai László  Hajdúszoboszló
385  Fazekas Zoltán  Debrecen

Nyílt női rövidtáv (Longável-táv):

156  Körmöczi Ildikó  Csongrád
159  Haufe Nikolett  Budapest

Nyílt női rövidtáv (Longável-táv) 40 év felettiek:

60  Szabó Lászlóné  Hajdúszoboszló
161  Haufe Emilné  Budapest

Nyílt férfi hosszútáv (Hungarospa-táv):

80  Halász László  Hajdúszoboszló
488  Acsádi Lajos   Nádudvar

Nyílt férfi hosszútáv (Hungarospa-táv) 40év felettiek:

358  Juhász Péter   Hajdúszoboszló
429  Tóth Csaba   Debrecen

Nyílt női hosszútáv (Hungarospa-táv):

76  Varga Ferencné  Ebes
87  Ilyésné P. Gyöngyi  Ebes
116  Cseke Lilla   Hajdúszoboszló

Sport, egészség
Poprádi eredmények
Kiválóan szerepeltek a Hajdúszoboszlói Árpád S.E. úszói Poprádon
Vártól várig
A Hajdúsági Vándorok Túraegyesület 2014. május 18-án a Zempléni-hegységbe hívja a túrázni,...
DEocaching 2014
Nemzetközi geocaching fesztivál és verseny Hajdúszoboszlón
Udinében jártak
2014. április első hetében Andrea Buttazzoni hetedik danos Goju-Ryu mester meghívására Udinébe...
Bükki gyalogtúra
A Hajdúsági Vándorok Túraegyesület 2014. április 26-án gyalogtúrát szervez Miskolctapolca – Kisgyőr...
Sikerek Belgiumban és Hódmezővásárhelyen
Holoda Péter a Hajdúszoboszló Árpád S.E., a magyar olimpiai keret tagja és az ifjúsági válogatott 18...
Áprilisi túrázási lehetőségek
A Hajdúsági Vándorok április 19-én a Tisza-tó északi medencéje körül kerékpártúrát, 26-án pedig...
Megyei felmérő úszóverseny
A házigazda úszószakosztály 31 versenyzője összesen 58 egyéni csúcsot állított fel.
Árpád S.E. úszói Nagyváradon
Jól kezdték a tavaszi szezont a Hajdúszoboszlói Árpád S.E. úszói.
III. Tavasznyitó kerekezés
A Hajdúsági Vándorok Túraegyesület 2014.03.29-én az év első télűző kerékpározását szervezi meg.
További hírek
„Legyen mindig óvatos!”
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya a megnövekedett erőszakos...
Továbbképzés gazdáknak
A Magyar Növényvédő Mérnöki és Növényorvosi Kamara meghírdeti az ősszel induló alap és és...
Jogról érthetően
A társadalmi szervezetek nyilvántartásba vételének kritikus pontjai
Rendelet kihirdetése
Hajdúszoboszló Város Képviselő-testülete 2013. június 6-i ülésén alkotott rendeletei
Hírdetmény
Projekt ötlete van? Fejleszteni akar? Vagy elkötelezett a térség fejlődése iránt? Keresse meg az...
Tájékoztató testületi ülésről
A csak nyilvános ülésen 13 napirendi pontot tárgyaltak meg képviselőink.
Foglalkoztatási fórum
Hajdúszoboszló Város Önkormányzata, mint projektgazda a „A turisztikai vonzerő felhasználása...
Felhívás gazdáknak
Nem csak a Vadásztársaság, hanem a földhasználó is köteles közreműködni a vadkárok, valamint a...
Tájékoztató testületi ülésről
Az alig több mint fél órán át tartott nyílt ülésen - a két később kiküldött sürgősségivel együtt - 9...
Bölcsőde átadása Hajdúszoboszlón
Befejeződött Hajdúszoboszlón a Városi Bölcsőde átépítése és kibővítése.
Lejárt a munkamenet
Felhasználói név
Jelszó
© 2011 T-soft Kft.